MENSA GYMNÁZIUM, o.p.s. pořádá pro uchazeče o studium ve školním roce 2022/2023
DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Vážení přátelé a příznivci Mensa gymnázia,
přestože jsme ještě ve středu byli přesvědčeni, že tentokrát se náš Den otevřených dveří dne 2. 2. 2022, na který jsme vás zvali, uskuteční prezenčně, ředitelka školy dnes rozhodla vzhledem k nepříznivé situaci jak u nás ve škole (přibývá počet žáků a hlavně učitelů v karanténě nebo izolaci, nemáme tedy jistotu, že bychom dokázali zabezpečit ukázkové hodiny a zbytek programu), tak i celkově v Praze o přesunu DOD původně plánovaného na středu 2. 2. do online prostoru a náhradní prezenční DOD uskutečnit až ve středu 23. 2. ve stejných časech a se stejným programem.

Zájemce tedy přivítáme na ONLINE Dni otevřených dveří dne 2.2. 2022 v 15 hodin. Připojení bude možné pomocí odkazu na schůzku v Teams, který bude od pondělí 31.1. viset na naší webové stránce www.mensagymnazium.cz v Aktualitách. Děkujeme moc za pochopení a těšíme se na Vás.

Odkaz zde: https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/...

Den otevřených dveří je určen hlavně pro žáky 5. tříd ZŠ, budoucí primány, kteří by rádi studovali ve škole, která dává možnost mimořádně nadaným studentům uplatnit svůj potenciál. Těšíme se na Vás!!!

Videa ukázkových hodin

Vzhledem k tomu, že se Den otevřených dveří konal distančně, ukázkové hodiny, o které jste přišli, jsme pro vás alespoň natočili a můžete je zhlédnout zde.

Ukázková hodina biologie v kvartě.

FAQ - Často kladené otázky

Často kladené otázky

Virtuální prohlídka školy

V rámci žákovského projektu máte možnost si naši školu prohlédnout alespoň virtuálně. Na projektu spolupracovali Matěj Snášel a Jan Brabec, žáci sekundy.

Prohlidku naleznete zde.